Oferta

Wideodomofony

Domofon jest urządzeniem podnoszącym poziom bezpieczeństwa lokatorów mieszkań, domów i firm.
Umożliwia rozmowę z osobą znajdującą się przed wejściem oraz zdalne otwarcie drzwi lub bramy. Może być instalowany zarówno w domkach jednorodzinnych jak i dużych budynkach mieszkalnych. System domofonowy może składać się z wielu poziomów wejść (główne, dodatkowe) oraz być wyposażony w centralę portierską dzięki czemu może obsługiwać nawet całe osiedle i być dodatkowym elementem nadzoru dla ochrony fizycznej.


Systemy wideodomofonowe są udoskonaloną wersją systemów domofonowych. Kamera umieszczona w panelu zewnętrznym oraz zainstalowany w domu monitor umożliwiają wizualną identyfikację dzwoniącej do nas osoby przed ewentualną rozmową i otwarciem drzwi. Systemy wideodomofonowe są szeroko stosowane zarówno w dużych budynkach mieszkalnych jak i w domach jednorodzinnych.

Zastosowanie wideodomofonu z modułem pamięci pozwoli przejrzeć zdjęcia osób które dzwoniły do drzwi podczas naszej nieobecności.
Już sama możliwość zastosowania takiego modułu w wideodomofonie, skutecznie zniechęca potencjalnych włamywaczy, którzy obawiają się utrwalenia swojej twarzy.

Systemy domofonowe i wideo domofonowe stały się podstawowym elementem kontroli dostępu. Szeroka gama tych urządzeń daje możliwość dużego wyboru według indywidualnych upodobań.

 

 

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.