O nas

Voltex Electronic    |    O nas

Firma VOLTEX ELECTRONIC rozpoczęła działalność w 2007 roku zaopatrując kompleksowo Klientów min. w: elektroniczne systemy zabezpieczeń, sieci teleinformatyczne, instalacje antenowe i systemy przeciwpożarowe. Dzięki doświadczeniu zyskaliśmy grono wiernych klientów, co potwierdzają liczne referencje i zrealizowane systemy o różnym przeznaczeniu zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jako jedni z niewielu oferujemy tak innowacyjne systemy i urządzenia z zakresu ochrony mienia i życia. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom profesjonalnych systemów ochrony, które posiadają wszelkie certyfikaty dotyczące wysokiej jakości, jak również bezpieczeństwa obsługi. Wysoki poziom usług oferowanych przez firmę VOLTEX ELECTRONIC jest związany z doskonaleniem kadry wykwalifikowanych specjalistów, jak również wdrażania nowoczesnych technologii, które pojawiają się na rynku.

Naszym priorytetem jest dostosowywanie oferty i technologii do zmieniających się warunków na rynku i tym samym rosnących wymagań Klientów. Dzięki tak sformułowanej koncepcji działań firma VOLTEX ELECTRONIC oferuje najnowsze technologie w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń, sieci teleinformatycznych, instalacji antenowych i systemów przeciwpożarowych.W ten sposób tworzymy dla naszych Klientów dobre warunki do obniżania kosztów!

VOLTEX ELECTRONIC poprzez wysokiej jakości urządzenia oraz profesjonalne doradztwo w tymże zakresie, pomaga swoim Klientom na wszystkich etapach danego projektu. 
Jesteśmy firmą, która od początku do końca zajmuje się prowadzeniem wdrożenia systemu ochrony, dlatego możesz być pewien profesjonalnego projektu, instalacji, montażu i serwisu danego systemu.

Systemy ochrony VOLTEX ELECTRONIC solidne i sprawdzone!

Certyfikaty

Referencje