Oferta

Nagłośnienie i radiowęzły

Kiedyś systemy radiowęzłowe były znane głównie ze szkolnych korytarzy i kościołów – dziś nagłośnienie przestrzenne to także przyjemna atmosfera w sklepie, reklama, muzyka w obiektach użyteczności publicznej, szkołach, salach itp.

Możliwości systemów są ogromne. Mamy do dyspozycji doskonałej jakości głośniki, centrale nagłaśniające kierujące muzykę i komunikaty do kilku, wybranych stref w budynku. System nagłaśniający może nadawać muzykę, ale może także nadawać automatyczne komunikaty uruchamiane jednym przyciskiem, może też automatycznie nadawać sygnały alarmowe. Można połączyć go z systemem alarmowym lub systemem przeciwpożarowym.

Zastosowań jest bardzo wiele również w rozbudowanych obiektach przemysłowych, warsztatach itp. Osoba zarządzająca, mając do dyspozycji pulpit sterujący i mikrofon może kierować dyspozycje na poszczególne działy w firmie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem możliwości takiego systemu, a także chcecie taki zainstalować u siebie - prosimy o kontakt z naszą firmą. Nasz przedstawiciel pojawi się u Państwa i przedstawi ofertę.

 

 

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.