Monitoring CCTV i IP

Monitoring szkoły

Miejsca użyteczności publicznej takie jak choćby szkoły są szczególnie narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Dzięki montażowi nowoczesnych kamer wewnętrznych możemy zapewnić uczniom szkoły wysoki poziom bezpieczeństwa w prosty sposób.

Obrazy rejestrowane z kamer są szczególnie przydatne w przypadku różnego typu problemów jakie mogą wyniknąć w szkole. Co raz to więcej słyszy się o przemocy w szkole, zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli. Dzięki zainstalowanemu monitoringowi możemy wyciągnąć
odpowiednie konsekwencje a w przypadku popełnienia przestępstwa mamy ważny dowód, który możemy pokazać policji.

 

 

Z instalacji kamer na pewno będą zadowoleni rodzice, którzy będą spokojni o swoje pociechy wiedząc, że w czasie ich edukacji ktoś monitoruje i sprawdza na bieżąco co się dzieje w szkole w czasie zajęć i na przerwach.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.