Monitoring CCTV i IP

Monitoring stacji benzynowej

Monitoring CCTV i IP to niezbędne wyposażenie każdej stacji benzynowej, dlatego firma Voltex Electronic oferuje wszystkim właścicielom stacji benzynowych usługi montażu, instalacji i serwisu systemów monitoringu stacji benzynowej.

Decydując się na montaż kamer na swojej stacji benzynowej masz gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że uda Ci się zabepieczyć przed nie przewidzianymi sytuacjami jak kradzieże lub ucieczki czy wypadki na stacji benzynowej.

Nagrany obraz z kamer zainstalowanych na terenie stacji benzynowej może posłużyć jako materiał dowody w przypadku kradzieży lub napadów na stacje.

 

 

Oferujemy wysokiej jakości kamery zewnętrzne do umieszczenia na dachu stacji lub przy dystrybutorach paliwa a także kamery wewnętrzne do montażu na terenie sklepu i kas sklepowych.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.