Monitoring CCTV i IP

Monitoring osiedla

Projektując nowoczesne osiedla mieszkalne nie możemy zapominać o zapewnieniu mieszkańcom osiedla wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Obok zabezpieczeń takich jak ogrodzenie terenu osiedla, stróże przy wejściach i na bramach, warto także rozważyć montaż monitoringu osiedla, za sprawą nowoczesnych kamer wewnętrznych i zewnętrznych.

Monitoring osiedla to niezbędna sprawa przy budowaniu osiedla i bardzo ważny czynnik wpływający na bezpieczeństwo mieszkańców. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór kamer wewnętrznych, które można zamontować na klatkach schodowych a także kamer zewnętrznych
do montażu na ścianach bloków i przy wejściach na osiedle.

 

 

Dzięki monitoringowi mamy pewność, że mieszkańcy osiedla będą się czuli bezpiecznie a my mamy wszystko pod kontrolą. Oprócz instalacji i montażu kamer, oferujemy także stworzenie centrum monitoringu wyposażonego w monitory z obrazem z wszystkich kamer.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.