Monitoring CCTV i IP

Monitoring miasta

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o atrakcyjności danego miasta. Dzięki naszym systemom monitoringu miasta, możliwe jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród obywateli i umożliwienie odpowiednim służbom lepszą kontrolę nad miastem.

Posiadamy bogaty wybór kamer zewnętrznych, które można montować na budynkach użyteczności publicznej a także w innych ważnych miejscach. Nasze kamery umożliwiają zdalną komunikację za pomocą protokołu TCP/IP dzięki czemu obraz z wszystkich kamer może być przesyłany do jednej bazy centralnej, gdzie odpowiednio wyszkolony pracownik będzie mógł monitorować zdarzenia w całym mieście.

 

Monitoring miasta

 

Oprócz instalacji kamer, zajmujemy się także przygotowaniem centrali w której możliwe będzie sterowanie wszystkimi kamerami oraz możliwa będzie obserwacja obrazów na monitorach.

Zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom powinno być podstawowym zadaniem jakie stoi przed władzami każdego miasta, a dzięki naszemu systemu monitoringu staje się to w bardzo łatwy sposób możliwe. Dzięki większemu bezpieczeństwu, do miasta chętniej będą przybywać nowi mieszkańcy, a przestępcy wiedząc o monitoringu, znacznie rzadziej będą próbować dokonywać przestępstw.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.