Monitoring CCTV i IP

Monitoring hotelu

Voltex Electronic specjalizuje się także w montażu, konserwacji i serwisie nowoczesnego monitoringu, który świetnie sprawdza się w hotelach. Dobry monitoring CCTV i IP w Twoim hotelu to nie tylko idealny sposób na zabezpieczenie się przed nieuczciwymi gośćmi hotelowymi, którzy dokonują kradzieży i rozbojów ale także troska i zapewnienie bezpieczeństwa naszym gościom hotelu.

Warto podkreślić, że klienci doceniają obecność monitoringu w hotelu i chętniej wybierają te w których będą mogli czuć się bezpieczenie o swoje życie i majątek.

Posiadamy wysokiej klasy kamery zewnętrzne do montażu na parkingu hotelowym lub przed wejściem a także nowoczesne kamery wewnętrzne do monitorowania korytarzy hotelowych i miejsc wspólnych.

 

 

Dzięki monitoringowi nie tylko zyskujemy na bezpieczeństwie ale także możemy zadbać o nasz interes, dzięki kontroli pracowników. Na bieżąco możemy sprawdzać jak spisują się nasi pracownicy w pracy.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.