Monitoring CCTV i IP

Monitoring firmy

Mając własną firmę zależy nam na lojalności naszych pracowników. Dzięki zamontowaniu monitoringu możemy kontrolować zachowanie naszych pracowników w czasie pracy i wyłapać próby oszustwa w firmie, a także sprawdzić godziny przyjścia i wyjścia z pracy bez wychodzenia z domu. Wszystko za sprawą tego, że nasz monitoring CCTV i IP pozwala na zdalny dostęp do obrazu z kamer, nawet na Twoim telefonie komórkowym.

 

 

Montaż monitoringu w firmie to także sposób na zwiększenie bezpieczeństwa. System ten sprawdza się zwłaszcza w punktach na które najchętniej napadają przestępcy, są to między innymi stacje benzynowe, lombardy, kantory. Dzięki nagraniom z kamery możemy pomóc policji w szybszym odnalezieniu sprawcy.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.