Monitoring CCTV i IP

Monitoring domu

Budując nasz wymarzony dom, na pewno chcemy aby nasza rodzina czuła się w nim bezpiecznie. Inwestycja w solidne ogrodzenie i bramy wejściowe oraz wysokiej klasy drzwi wejściowe to dobre rozwiązania ale nie jedyne.

Inwestycja w nowoczesny monitoring domu, zapewni spokój i bezpieczeństwo wszystkich domowników. Dzięki nowoczesnym kamerom możliwe jest rejestracja wszystkiego co dzieje się na naszej posesji. Wysokiej klasy kamery zewnętrzne instalowane w ogrodzie, na podjazdach
garażowych czy przed bramą mogą rejestrować obraz nie przerwanie i w razie jakichkolwiek problemów, zapisany obraz w centralnej bazie pozwala na odtworzenie tego co się działo o konkretnej godzinie w wybranym dniu.

 

 

Kamery wewnętrzne mogą zaś monitorować sytuacje w domu, podczas naszej nieobecności. Rozwiązanie to szczególnie sprawdza się w przypadku mieszkań, w których zostają obce nam osoby jak sprzątaczki czy opiekunki do dziecka. Dzięki możliwości oglądania obrazu z kamer wprost ze swojej komórki, możemy na bieżąco będąc na przykład w pracy sprawdzać co robi nasza pociecha albo jak swoje obowiązki wykonuje ekipa sprzątająca.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.