Oferta

Monitoring CCTV i IP

W naszej ofercie znajduje się pełny asortyment urządzeń telewizji użytkowej (przemysłowej), a więc kamery wewnętrzne i zewnętrzne, kamery przewodowe i radiowe, systemy przekazujące obraz po łączach telefonicznych, urządzenia do rejestracji obrazu, w tym rejestracji cyfrowej. Systemy telewizji przemysłowej z zapisem cyfrowym zapewniają maksimum bezpieczeństwa dla osoby obserwującej zagrożony teren lub obiekt z maksymalną identyfikacją rodzaju zdarzenia.

Praktycznie każdy zestaw zbudowany na bazie cyfrowego rejestratora lub zestawu PC umożliwia transmisję obrazów w sieci internetowej i w sieci wewnętrznej LAN. W naszej ofercie posiadamy także urządzenia, które umożliwiają przesyłanie obrazu nawet na telefon komórkowy i inne podobne temu urządzenia.

Co jest potrzebne, aby uruchomić taką transmisję?
Jeżeli w systemie zainstalowany jest odpowiedni rejestrator to wystarczy posiadać wystarczające do tego celu łącze internetowe i to wystarczy, aby móc oglądać obraz z kamer z każdego miejsca na świecie, w którym znajdziemy dostęp do internetu.

Większość rejestratorów daje nam możliwość podglądu przy pomocy specjalnego programu lub przy pomocy zwykłej przeglądarki internetowej.

Wykonywanie tej funkcji dostępne jest w standardzie więc Klient nie musi dopłacać do systemu podczas jego instalacji, żeby korzystać z tej funkcji.

System CCTV dla firmy

System CCTV dla domu


Coraz częściej Klienci decydują się na montaż systemu CCTV w domkach jednorodzinnych. Głównym celem takiego systemu jest bezpieczeństwo oraz kontrola nad wszystkim co się w domu lub w pobliżu tego domu dzieje. Nie ma znaczenia czy dom jest ogromną willą z wielkim ogrodem czy jest to niewielki dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2 - cele zawsze będą podobne.

Dzięki telewizji przemysłowej możemy kontrolować to co dzieje się przed bramą czy furtką, możemy obserwować przez internet jak bawią się nasze dzieci na placu zabaw, możemy także kontrolować jak zachowuje się wynajmowana przez nas opiekunka do dziecka.

Najpopularniejsze w takich obiektach są zestawy od 4 do 8 kamer, z funkcją zapisu i transmisją w sieci internetowej. Możemy w takich systemach wykorzystać kamery wbudowane w czujnik ruchu, a także niewielkich rozmiarów kamery zewnętrzne, kamery zewnętrzne z promiennikami podczerwieni itp.

Dysponujemy rejestratorami cyfrowymi, które umożliwiają swobodne łączenie się z systemem nawet przy pomocy telefonu komórkowego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem takiego systemu to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Bezpłatnie zaplanujemy Państwa system, określimy rzeczy najważniejsze i zaproponujemy kilka wariantów cenowych.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.