Monitoring CCTV i IP

Koszt montaży

Jakie są koszty montażu okablowania do systemu CCTV?

Na koszt okablowania będą miały wpływ takie czynniki jak: ilość urządzeń w systemie, odległości pomiędzy poszczególnymi punktami, a także metoda przesyłania obrazu.

Każdy przypadek jest inny więc najczęściej nie unikniemy wizji lokalnej, która pozwoli nam na precyzyjną wycenę takich kosztów.
Coraz częściej stosujemy tzw. obmiar powykonawczy, w którym Klient zapłaci tylko za te materiały autentycznie zużyte do instalacji. Takie rozwiązanie jest idealne, w sytuacjach kiedy na etapie planowania nie mamy jeszcze sprecyzowanych miejsc montażu kamer czy chociażby ilości. Często zdarza się tak, że inwestor korzysta z możliwości zmiany planów w trakcie realizacji.

Monitoring obiektów

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.