Konserwacje systemów

Gdy zostali już Państwo szczęśliwymi posiadaczami systemu bezpieczeństwa, niejednokrotnie będziecie się zastanawiać, czy Wasz system pracuje prawidłowo i czy na pewno dobrze będzie nadzorował Wasze mienie?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz aby sprostać wymaganiom wielu firm ubezpieczeniowych, oferujemy usługę okresowego przeglądu prawidłowości działania systemów nadzoru.
Przegląd taki polega na zdiagnozowaniu poprawności działania wszystkich zainstalowanych w systemie elementów, kontrolę łączy oraz regulacji i czyszczeniu elementów, które tego wymagają (obiektywy kamer, soczewki czujników PIR itp.)

 

Okresowe przeglądy konserwacyjne przeprowadzamy w zależności od potrzeb: co miesiąc, co dwa miesiące, kwartalnie lub raz na pół roku.
Podpisanie umowy konserwacyjnej bezpośrednio po zainstalowaniu systemu, powoduje przedłużenie okresu gwarancyjnego nawet do 24 miesięcy (nawet do 2 lat - zależy to od formy umowy konserwacyjnej).
Przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych przedłuży żywotność systemu a Państwu zapewni poczucie zwiększonego bezpieczeństwa.

 

 

Czy Twój system jest niedoskonały?

Zapisany obraz jest niewyraźny, a obsługa systemu jest koszmarem?

Jeżeli masz jakiś problem...
Zadzwoń do nas!


Wykonamy bezpłatną analizę twojego systemu.
Doradzimy co należy zrobić żeby poprawić jakość i uprościć obsługę. Nasza firma jest specjalistą w leczeniu systemów monitoringu wizyjnego, nasi pracownicy to technicy z wieloletnim doświadczeniem.

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.