Czujniki jonizacyjne

Obrót i utylizacja izotopowych czujek dymu


Firma Voltex Electronic jako jedna z niewielu w regionie prowadzi obrót i utylizację izotopowych czujek dymu. Posiadamy zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki na instalowanie, obsługę urządzeń zawierających źródła promieniotwórcze oraz obrót tymi urządzeniami.

 

Realizujemy następujące prace związane z izotopowymi czujkami dymu:

- montaż izotopowych czujników dymu
- badanie szczelności izotopowych czujników dymu
- demontaż
- utylizację

W naszej firmie znajduje się również magazyn do przechowywania urządzeń zawierających źródła promieniotwórcze. Wykonujemy pomiary szczelności izotopowych czujników dymu. Jeżeli w Twojej firmie znajdują się takie czujki zadzwoń do nas a my zaoferujemy profesjonalną pomoc w ich konserwacji bądź dokonamy utylizacji.
 

Pamiętaj!

Okres „żywotności” urządzeń z pierwiastkiem promieniotwórczym został określony przez Polskie Prawo Atomowe. Odpowiedzialność za wszelkie zaniedbania ponosi właściciel/administrator obiektu w którym urządzenia te zostały zamontowane.

 

Kontakt

 

Zezwolenie PAA

Zaufali nam

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.